Made in Ukraine: тест-драйв українських брендів
09:29Давно хотіла зробити дві речі: зібрати в одному пості декілька цікавих українських брендів та написати цей пост українською мовою. Це логічно і цікаво мені самій – такого у блозі ще не було. То ж влаштовуйтесь зручненько та читайте!
Протягом 13 років я тестую бренди з різних країн – навіть усіх не перерахую. Але це не означає, що на моїй бьюті-полиці та у моєму серці немає місця маркам made in Ukraine. Їх я також пробувала чимало. В цьому пості вирішила познайомити вас з брендами, які протестувала відносно недавно. Їх не дуже багато, але ви знаєте, що я перебірлива і прискіплива – я не жонглюю засобами і не перестрибую щотижня з одного на інший. Пишу лише про ті, які варті моєї та вашої уваги.
Отже, починаю!
Почну з бренду Piel. Вперше про бренд дізналася років 5 тому, з тої пори поступово знайомлюся з засобами. Пам’ятаю, що це був один з перших українських брендів, до якого хотілося придивитися пильніше. Коли більшість виробників робили ставки на натуральні продукти з гілочками та квіточками у пляшечках (гілочки, до речі, часто пліснявіли), Piel сконцентрувався на дієвих космецевтичних формулах з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою та наносріблом. І підхід до підбору продуктів мені також імпонував. Він був і залишається індивідуальним – за участю косметолога.
Що тестувала?
Тонік для сухої та чутливої шкіри Silver Aqua Tonic. Я обожнюю тоніки – сто разів про це писала у блозі та в своєму інстаграмі. Не лінуюся застосовувати тонік після вмивання – дуже люблю цей бьюті-жест. Плюс, використовуючи тонік, я завжди можу впевнитися, чи я добре змила макіяж. Я знаю, що сам по собі тонік великої погоди не робить, але він ніколи не буде зайвим як додаткова доза зволоження та пом’якшення шкіри. Саме за ці ефекти мені подобається Silver Aqua Tonic від Piel. Зараз він зі мною у відпустці у Греції – відлила собі трошки у порожню маленьку пляшечку.
Спрей для тіла Moisturizing Body Spray з іланг-ілангом. Формат спрею просто ідеальний для літа. Під час нанесення класно освіжає, ну а потім – ще й довготривало зволожує завдяки гіалуроновій кислоті та маслу іланг-ілангу. Все це без відчуття жирності чи плівки на тілі. Можна наносити після депіляції – не пече, я перевірила. А як спрей пахне! Я боялася іланг-ілангу, бо колись, перебуваючи у Грасі, купила аромасвічку з цим запахом і від неї можна було вчадіти. В спреї ж аромат набагато делікатніший. Дуже припав мені до душі, не полінувалася взяти повнорозмірний засіб з собою до Греції.
Крім цих двох засобів я тестувала й інші від Piel. Наприклад, колись писала у блозі про сироватку для обличчя 4D Elixir. Заходьте СЮДИ, читайте відгук (зараз у засобу новий дизайн).
Joko Blend. Цього року почала помічати цей бренд в аптеках, потім побачила в салоні краси Concept 360. Навіть не одразу зрозуміла, що бренд український. Коли познайомилася ближче, дізналася, що марка також використовує дієві компоненти, такі як гіалуронова кислота, вітаміни, пептиди. Їх у формулах комбінують з рослинними екстрактами. Я звернула увагу в першу чергу на маски, бо більшість з них – альгінатні (ті, що застигають на обличчі). Також мою увагу привернув цікавий продукт – олія для тіла з золотими часточками. Я якраз робила підбірку сяючих засобів (ви просили в інстаграмі), то ж вирішила дати олії Joko Blend шанс і, користуючись нагодою, протестувати інші продукти.
Що тестувала?
Почну з олії After Sun Shimmer Oil Gold, якщо вже згадала про неї. Вона може легко зробити з вас бронзову богиню. Вдалий варіант для тих, хто хоче ефектно підкреслити свою літню засмагу. Та навіть якщо засмаги немає, олія не тільки додасть мерехтіння, а й зробить відтінок шкіри трохи темнішим (тимчасово, бо продукт легко змивається в душі). Треба лише не полінуватися ретельно та обережно розподілити текстуру по шкірі, аби не було розводів.
Сироватка Hyaluronic Acid Gel Pure Power. Під час першого нанесення мені здавалося, що я розподіляю по обличчю гель, який аж ніяк не хоче поглинатися (це здивувало, бо зазвичай моя схильна до сухості шкіра поглинає все за секунди). І тільки-но я подумала, що гель так і лежатиме на поверхні плівкою, текстура вмить зникла – наче провалилася крізь шкіру безслідно. Ура! Але є нюанс. Бувають сироватки, після нанесення яких я відчуваю комфорт і навіть забуваю нанести крем. Тут зі мною такого не було – крем наносити я мала, при чому швиденько, бо відчувала стягнутість. Мастхевом сироватка не стала.
Альгінатна маска з вітаміном С. Магічний засіб, до якого у мене жодних нарікань! Для приготування маски сухий порошок треба змішати з водою. З консистенцією першого разу доведеться трошки поморочитись. Кремоподібна субстанція, яка вийде після змішування, наноситься шпателем або пензликом на обличчя. Наносити варто товстим шаром, не економлячи. Це важливо, бо маска застигає і товстий шар зняти потім набагато легше (слідів по краях не залишиться). Який ефект після 15-20 хвилин з маскою? Такий, ніби я добре виспалася, або весь день провела на свіжому повітрі. При цьому ще й носогубні складки стали менш помітними. Моя подруга часто вживає вислів “зібрати раму” – це коли ти дивишся на себе у дзеркало, бачиш втомлене, трохи пом’яте обличчя і думаєш, як би тобі швидше привести його до ладу (тобто – зібрати раму). От для такого випадку маска з вітаміном С – просто ідеальний варіант.
First Of All. Тут мою увагу привернув лаконічний ч/б дизайн засобів для тіла та обличчя, а ще формули – в них зустрічаються кислоти, ретинол, ніацинамід. Ще й ціни приємні (прямо український варіант Ordinary).
Що протестувала?
Лосьйон для тіла з AHA-кислотами Wow Body Lotion. Засоби для тіла з кислотами – дуже рідкісні гості на нашому бьюті-ринку, та й глобально їх не часто зустрінеш. Навіщо кислоти? По-перше, вони сприяють відновленню шкіри, а це в свою чергу робить її більш гладенькою та ніжною. Я підтверджую, що після Wow Body Lotion шкіра дійсно стає такою. По-друге, кислоти – знахідка для тих, у кого є body-acne. На сайті марки немає інформації про те, що засіб ефективний саме від висипань на тілі, проте я вирішила його перевірити. Зі мною ця халепа трапляється рідко, а от для мого чоловіка це реально проблема. Він також брав участь у тестуванні продукту. Що маємо в результаті? Протягом перших трьох тижнів я раділа, що наявні висипання на спині чоловіка швиденько підсохли та принишкли, проте згодом вони знову повернулися. Напевне в даному випадку потрібна більш потужна формула. Повторюю: виробник нічого не обіцяв, це був лише мій експеримент. То ж я не нарікаю. Тим більше, що для зволоження та пом'якшення шкіри лосьйон прекрасно підійшов.
Гідрофільна олія для вмивання Total Cleansing Oil. Я користуюся подібними оліями для зняття макіяжу з обличчя та очей, бо не люблю двофазні засоби. Конкретно це масло добре змиває тон та пудру. І для вранішнього очищення підходить, бо після використання шкіра не стягнута. Про здатність змивати макіяж з очей на сайті нічого не сказано. Я все одно спробувала, але нічого путнього не вийшло – тільки туш розвезла (навіть ту, що простою водою змитися може).
Сироватка з саліциловою кислотою Big Boost Serum. Я не збиралася її тестувати, проте бренд на власний розсуд вирішив передати засіб. У анотації на сайті зроблено акцент на оновленні шкіри (це добре для будь-якого типу) і ще на звуженні пор, зменшенні жирності та боротьбі з висипаннями. В певні дні циклу у мене інколи можуть бути локальні висипання, але прищі та розширені пори – не мої основні проблеми. Маючи суперчутливу, схильну до сухості шкіру, я не ризикую вводити засіб з кислотами у свій щоденний догляд, якщо цього мені не порадить косметолог або дерматолог. Проте я знаю (від того ж дерматолога), що контрольоване використання кислот може допомогти позбавитися від інтенсивного лущення на сухій шкірі. Таке використання радять у вигляді пілінгу, тобто не щоденно. То ж короткочасний тест засобу я все-таки зробила (саме з метою відлущити шкіру). Мені сподобалося, що засіб не дає відчуття стягнутості (це дуже великий плюс), шкіра після нього не пече і стає більш гладенькою. З локальними лущеннями сироватка дійсно допомогла. Щодо звуження пор та зменшення прищів нічого сказати не можу, бо я не цільова аудиторія.
Кавовий скраб для тіла Great Trouble Hunter марка також прислала з власної ініціативи. Я не фанат кавових скрабів і цей засіб не змінив моїх переконань. Так, він дуже смачно пахне, проте кавова субстанція мені просто не подобається – ні кольором, ні залишками у ванні, ні сильною абразивністю. Я надаю перевагу засобам на основі цукру та солі.
На завершення – парфуми SKLVA. Бренд заснувала українська парфумерка Аня Соколова. З Анею я знайома ще з моменту заснування мого блогу. Тоді у Ані також був бьюті-блог. Потім вона вирішила круто змінити життя і почала вчитися на парфумера. Вчилася старанно, захопилася не на жарт і загорілася ідеєю створення власного незалежного бренду. І в неї вийшло! Я так кажу не тому, що Аня – подруга і я хочу її підтримати. Я констатую факт, бо три її дебютні композиції [sea citrus], [vintage powder] та [wood iris] вийшли дуже гідними – вони сподобалися мені та моїм друзям, які тестували аромати наосліп. Я писала про аромати та про тест у ЦЬОМУ пості, заходьте.
Якими нотами розкриваються аромати? [sea citrus] – цитрусами, зеленню, морським бризом, амброю та мускусом. [vintage powder] – червоними ягодами, фіалками, ірисами, ваніллю та ветивером. [wood iris] – туєю, кедром, рожевим деревом, ірисом, сандалом, ваніллю та мускусом. Мій фаворит з трійки – [sea citrus].
Нещодавно Аня влаштувала мені та моїй паризькій подрузі Олі Козак парфумерну дегустацію своїх ще не виданих композицій. Мене підкорив аромат з нотами ревеню, а мою подругу – парфум з нотами смородини. Чекаємо на прем'єри! Наразі Аня готує до виходу новий аромат – [white freesia]. Дуже на нього чекаю!
Ось такі зібрала для вас бренди. Дійсно вважаю, що вони варті уваги. Якщо у вас також є знахідки Made in Ukraine – діліться у коментарях!
Фото: Олена Сагун (1-4), надані Анною Соколовою (5, 6).
0 коммент.